طراحی سایت حرفه ای با وردپرس

طراحی این بخش کار ساده‌ای نیست و بسیاری از شرکت‌های طراحی وب سایت از طراحی درست آن صرف نظر می‌کنند.

راه‌اندازی یک مغازه‌ی بزرگ که بتواند تمام کالاهای مورد نیاز مشتری را به آن‌ها تحویل دهد همان اندازه دغدغه دارد که راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی مشکل و دردسر ساز است.

ویکی دمی همان جایی است که این فروشگاه اینترنتی را برای شما در کوتاهترین زمان ممکن فراهم می‌کند.

شما می توانید با توجه به نیاز کسب و کارتان، یکی از پکیج های صفحه زیر را انتخاب کنید:

یکی از امکانات مهمی که ما در تمام صفحات سایت فروشگاهی فعال می‌کنیم، امکان ثبت نظر کاربران است. وقتی مشتریان بتوانند نظرات مثبت و منفی خود را در یک صفحه‌ی محصول درج کنند، در واقع تجربه‌ی خرید خود را به طور رایگان با دیگران به اشتراک خواهند گذاشت.

در این مرحله بر اساس نیاز خود یا دریافت مشاوره از واحد فروش ، بسته فروشگاه خود را انتخاب میکنید و ثبت سفارش صورت می پذیرد

چرا کسب و کار سنتی خود را تبدیل به کسب و کار آنلاین و فروشگاه اینترنتی کنم؟

.. باشد. برای این موضوعات شما می‌توانید یا خودتان اقدام نمایید یا برای دیتا اینتری سایت خود یک متخصص استخدام کنید تا بر اساس اصول سئو محتوای سایت شما را بارگذاری نماید.

وبلاگ مراحل انجام سئو سایت؛ ۱۰ مورد از مهم‌ترین مراحل آن

قیمت طراحی سایت یک سوال عمومی است که برای بسیاری از افراد حتی شما هم ممکن است پیش آمده باشد.

وقتی به یک سایت با امکانات ویژه نیاز داشته باشیم، بهتر است که یک قالب وردپرس را توضیحات بیشتر انتخاب کرده و آن را با استفاده از کدنویسی، اختصاصی کنیم.

امکان فروش هر نوع محصولی در ووکامرس برای شما فراهم شده است و شما می توانید هر نوع محصولی را که می خواهید، اعم از محصولات دانلودی و محصولات فیزیکی و … را به فروش برسانید.

قبل از هر اقدامی بهتر است مشخص کنید که چه نوع سایتی برای شما مناسب است سایت های استاتیک، پویا و نیمه پوبا از انواع موارد هستند که در طراحی سایت لحاظ می شوند.

بنابراین طراحی سایت تعرفه رسمی ندارد و این شما خواهید بود که به ازای ارزش دریافتی قیمت طراحی سایت را تعیین می نمایید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *