حقایق ناشناخته درباره سایت طراحی سایت.

آرشیو اخبار

مدت زمان لازم برای طراحی سایت فروشگاهی بر اساس میزان امکانات مورد نیاز، بزرگ بودن پروژه، تعداد محصولات، نوع سایت (کدنویسی شده یا وردپرسی) و غیره متفاوت است.

محدود نگه داشتن انتخاب ها و گروه بندی به این معنی است که بیننده می تواند به سرعت آنچه را که می خواهد در مرحله بعد انجام دهد، انتخاب کند، به جای اینکه مجبور شود در اطراف صفحه با نگاه کردن به گزینه های مختلف به اینکه به کدام صفحه برود فکر کند.

زیرا این نوع قالب‌ها، امکانات زیادی در اختیار شما قرار نمی‌دهند.

شرکت طراحی سایت کاسپید ، یکی از بزرگترین شرکتهای فعال در زمینه طراحی فروشگاه اینترنتی و طراحی سایت فروشگاهی بصورت کاملا اختصاصی و حرفه ای در سطح کشور می باشد.

اصول سئو برای به دست آوردن رتبه در گوگل و موفق شدن بسیار مهم است.

هرچند برخی نیز همین کار های ابتدایی را هم انجام نمی دهند.

مشاهده نمونه کارهای بیشتر » در فرآیند مشاوره طراحی وب، همان ابتدا توضیح داده می شود که داشتن یک وب سایت ضعیف و غیر حرفه ای تا چه اندازه می تواند به جلوه بیرونی و وجهه عمومی یک کسب و کار خلل وارد نماید.

تصور رایج و نه چندان درستی که در مورد خدمات طراحی سایت وجود دارد این است که فرآیند طراحی تنها به مراحل کدنویسی و طراحی محدود می شود.

امکانات سایت فروشگاهی کاملا بر اساس نیازها و تعداد محصولات شما طراحی می‌شود. بنابراین از این بابت نگرانی نداشته باشید.

در این بخش به طراحی گرافیک و المان های سایت شما می پردازیم تا یک سایت بی نظیر با المان اینجا های اختصاصی به شما تحویل دهیم.

از طرف دیگر، در سایت‌هایی که درگاه پرداخت آنلاین تعبیه شده است، باید امنیت پرداخت‌های بانکی تامین شود.

طراحی یک وب سایت به روش های مختلفی انجام میشود که ما در شرکت کاسپید به روش اختصاصی و طراحی کاملا منحصر بفرد انجام میدهیم.

پس از تایید هویت بصری و اولویت محتوایی فرآیند طراحی گرافیکی صفحه اصلی و صفحات داخلی سایت آغاز میشود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *